PPFK PROFARM Sp. z o.o.

Realizowane projekty

Fundusze Europejskie - Inteligentny RozwójBarwy RPPolskie Mosty TechnologiczneUnia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutyczno-Kosmetycznej Profarm  Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach Poddziałania 3.3.1 „Polskie Mosty Technologiczne”, Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.

Projekt „Polskie Mosty Technologiczne” współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014- 2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

Cel projektu „Polskie Mosty Technologiczne” na rynku USA:

Przedmiotem ekspansji będą produkty kosmetyczne z serii "POKRZEPOL", przeznaczonej do pielęgnacji włosów słabych, zniszczonych i wypadających. Omawiana seria jest naszą własnością intelektualną badań B+R i składa się z następujących produktów:

Płyn przeciw wypadaniu włosów – stworzony na bazie ziołowych substancji aktywnych (ekstrakty ze skrzypu polnego, rozmarynu, brzozy i pokrzywy)

Szampon do włosów osłabionych i wypadających – zawiera w swoim składzie naturalne wyciągi roślinne ze skrzypu polnego, żeń-szenia oraz kiełków soi i pszenicy

Odżywka do włosów osłabionych i wypadających – odżywka posiada unikatową bazę kondycjonującą, która pokrywa powierzchnię włosa i go nie obciąża. Zawiera w składzie naturalne wyciągi roślinne (ekstrakty ze skrzypu polnego, brzozy, pokrzywy i kiełków soi i pszenicy)

Maska do włosów suchych, cienkich i łamliwych – oparta na oleju arganowym oraz ekstrakcie z żeń-szenia. Zapobiega elektryzowaniu się włosów, ułatwia ich rozczesywanie i układanie, przywraca włosom połysk i chroni kolor

Mgiełka do włosów z olejem moringa – umożliwia łatwe rozczesywanie i stylizację włosów, nawilża i nadaje im połysk, pozostawia włosy elastyczne, miękkie i wygładzone.

Wartość projektu: 143.623,67 PLN
Dofinansowanie projektu z UE: 143.623,67 PLN

 

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 1/2020/PMT/USA

Czwartek, 1 października 2020

Przedmiotem zamówienia jest doradztwo w zakresie przygotowania Zamawiającego do uzyskania niezbędnych certyfikatów oraz innych niezbędnych dokumentów potrzebnych do sprzedaży produktów Zamawiającego (kosmetyki do włosów)  do USA.


Informacja o wyborze dostawcy usługi związanej z certyfikacją

Środa, 21 października 2020

Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej na usługę doradczą dotyczącą przygotowania do uzyskania niezbędnych certyfikatów oraz innych niezbędnych dokumentów potrzebnych do sprzedaży produktów (kosmetyki do włosów) na rynek USA.


ZAPYTANIE OFERTOWE nr 2/2020/PMT/USA

Wtorek, 10 listopada 2020

Przedmiotem zamówienia jest doradztwo związane z wzornictwem opakowań, projektowaniem katalogów i opisów technicznych produktów Zamawiającego (kosmetyki do włosów) w USA.


Informacja o wyborze oferty na zakup wartości niematerialnych i prawnych

Piątek, 30 lipca 2021

Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej na usługę doradczą związaną z zakupem wartości niematerialnych i prawnych pozwalających na eksport produktów (kosmetyki do włosów) do USA.


ZAPYTANIE OFERTOWE nr 3/2020/PMT/USA

Wtorek, 15 czerwca 2021

Przedmiotem zamówienia jest weryfikacja techniczna pod kątem wprowadzenia produktu na rynek USA.


Informacja o wyborze dostawcy usługi związanej z weryfikacją techniczną

Wtorek, 29 czerwca 2021

Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej na usługę doradczą dotyczącą weryfikacji technicznej pod kątem wprowadzenia produktu na rynek USA, weryfikacji 4 etykiet produktów na rynek USA (przedmiot badania: kosmetyki).


ZAPYTANIE OFERTOWE nr 4/2020/PMT/USA

Wtorek, 15 czerwca 2021

Przedmiotem zamówienia jest doradztwo związane z uzyskaniem ochrony własności intelektualnej, w szczególności w zakresie ochrony znaku towarowego  Zamawiającego w USA.


Informacja o wyborze dostawcy usługi związanej z ochroną własności intelektualnej

Środa, 30 czerwca 2021

Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej na usługę doradczą dotyczącą uzyskania ochrony własności intelektualnej, w szczególności w zakresie ochrony znaku towarowego na rynek USA.


ZAPYTANIE OFERTOWE nr 5/2020/PMT/USA

Piątek, 16 lipca 2021

Przedmiotem zamówienia jest doradztwo związane z zakupem wartości niematerialnych i prawnych pozwalających na eksport produktów Zamawiającego (kosmetyki do włosów) do USA.


Informacja o wyborze dostawcy usługi związanej z zakupem wartości niematerialnych i prawnych

Piątek, 30 lipca 2021

Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej na usługę doradczą związaną z zakupem wartości niematerialnych i prawnych pozwalających na eksport produktów (kosmetyki do włosów) do USA.


ZAPYTANIE OFERTOWE nr 6/2020/PMT/USA

Piątek, 16 lipca 2021

Przedmiotem zamówienia są usługi tłumaczeniowe w języku angielskim.


Informacja o wyborze dostawcy usługi tłumaczeniowej

Piątek, 30 lipca 2021

Informacja o wyborze dostawcy usługi tłumaczeniowej


ZAPYTANIE OFERTOWE nr 7/2020/PMT/USA

Niedziela, 15 sierpnia 2021

Przedmiotem zamówienia jest organizacja rozmów B2B z potencjalnymi klientami w USA.


Informacja o wyborze dostawcy usługi związanej z organizacją spotkań B2B

Poniedziałek, 30 sierpnia 2021

Informacja o wyborze dostawcy usługi związanej z organizacją spotkań B2B


ZAPYTANIE OFERTOWE nr 8/2020/PMT/USA

Niedziela, 1 sierpnia 2021

Przedmiotem zamówienia promocja produktów Zamawiającego (kosmetyki do włosów) w USA.


Informacja o wyborze dostawcy usługi związanej z organizacją spotkań B2B

Niedziela, 15 sierpnia 2021

Informacja o wyborze dostawcy usługi związanej z organizacją spotkań B2B


Przejdź do góry strony