PPFK PROFARM Sp. z o.o.

Profarm Lębork

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNO-KOSMETYCZNEJ "PROFARM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ powstało w styczniu 1989 roku.
Nasze główne gałęzie działalności to: leki, kosmetyki oraz aromaterapia. Jesteśmy producentem takich produktów, jak Inhalol i Salicylol

PROFARM produkuje preparaty farmaceutyczne zarejestrowane przez Ministerstwo Zdrowia i Opieki Społecznej. Są to leki dermatologiczne, reumatologiczne oraz inhalacyjne. Można je spotkać we wszystkich aptekach naszego kraju.

Jesteśmy firmą o profilu produkcji farmaceutyczno-kosmetycznej w standardzie i z certyfikatem GMP. Generalna linia produkcji to: formy płynne, pasty, żele, emulsje, kremy - zarówno farmaceutyczne jak i kosmetyczne, szeroko rozumiane usługi laboratoryjne, konfekcjonowanie leków i kosmetyków

Firma współpracuje ze 150 odbiorcami i dostawcami.

W 2002 roku uruchomiono produkcję preparatów do aromaterapii w postaci olejków eterycznych oraz ich mieszanek pod nazwą PROMIX. Rozpoczęto produkcję kosmetyków nowej generacji - serię pod wspólną nazwą PRODERMA - mające zastosowanie w pielęgnacji skóry, które zawierają między innymi naturalne oleje oraz olejki eteryczne.

Prowadzimy sprzedaż hurtową, a także poprzez Internet. Kosmetyki, olejki aromaterapeutyczne, Promix i oleje do masażu oferowane w sklepie internetowym PROFARM są objęte gwarancją producenta i dostarczane z co najmniej pół rocznym okresem ważności.

Nasze kosmetyki: Pokrzepol szampon do włosów, płyn przeciw wypadaniu włosów, odżywka do włosów, balsam do ciała antycellulit, peeling myjący antycellulit, mazidło, żel z Beta Glucanem, krem na dzień Pichtowy, krem na noc Pichtowy, krem do stóp Pichtowy, krem do rąk z witaminą A, różany, melisowy, maść kosmetyczna do rąk, tonik i balsam Pichtowy, wody tonizujące, płyn do higieny intymnej.

Nasza firma jest laureatem wielu nagród i wyróżnień z branży zarówno kosmetyczno-farmaceutycznej, jak i z dziedziny przedsiębiorczości i prowadzenia biznesu Fair Play.

 

 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Dane Firmy

NIP 841-000-35-68

REGON 770504939

KRS 0000086544

Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ VIII Wydzial Gospodarczy

Kapitał Zakladowy Spółki - 50.000,00 zł. 

Przejdź do góry strony