Środki dezynfekujące

MARGO i MARGO plus to nasza nowa propozycja dla poszukujących gotowego do użycia płynu do higienicznej dezynfekcji o działaniu bakteriobójczym, wirusobójczym i drożdżobójczym.

Kosmetyki

Produkujemy kosmetyki nowej generacji - serię pod wspólną nazwą PRODERMA - mające zastosowanie w pielęgnacji skóry, które zawierają między innymi naturalne oleje oraz olejki eteryczne.

Leki

PROFARM produkuje preparaty farmaceutyczne zarejestrowane przez Ministerstwo Zdrowia i Opieki Społecznej - są to leki dermatologiczne, reumatologiczne, inhalacyjne - można je spotkać we większości aptek naszego kraju.

Promix

Dla ciała i ducha - PROMIX

PROMIX - mieszanki olejków eterycznych /10ml/ do aromaterapii.

Surowce kosmetyczne

Wysokiej jakości surowce kosmetyczne, naturalne i ekologiczne na bazie składników roślinnych, pozbawionych związków chemicznych.

Aromaterapia

Aromaterapia to wyjątkowo skuteczna i niezwykle przyjemna metoda leczenia za pomocą zapachów oraz sposób na zachowanie zdrowia i urody.

Olejki aromaterapeutyczne

Proponujemy Państwu stosowanie na co dzień w masażu, kąpieli, inhalacjach, kompresach pachnących olejków eterycznych i ich mieszanek własnego pomysłu oraz oleje do masażu.

Oleje do masażu

Oleje do masażu służą do sporządzania mieszanin olejków eterycznych, wykorzystywanych przy wykonywaniu zabiegów kosmetycznych.

Katalog produktów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowsza ofertą.

Przejdź do góry strony