PPFK PROFARM Sp. z o.o.

Tonik normalizujący ACNE PRO-DERM

Profesjonalny tonik ACNE PRO-DERM do pielęgnacji cery tłustej, mieszanej i trądzikowej.

Skóra trądzikowa potrzebuje specjalnych produktów do jej pielęgnacji i oczyszczania. Podstawą problemów jest nieprawidłowa praca gruczołów łojowych, które wydzielają sebum (w miejscach gdzie jest ich najwięcej, skóra świeci się mocniej niż w innych) oraz nieprawidłowe złuszczanie naskórka, przez co martwe komórki zatykają ich ujścia.

Bezalkoholowa formuła toniku ACNE PRO-DERM, przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji cery tłustej, mieszanej oraz trądzikowej. Kompleksowo i wszechstronnie oczyszcza skórę wyraźnie wpływając na poprawę jej wyglądu. Zawarte w składzie substancje aktywne o działaniu oczyszczającym oraz normalizująco-matującym (bisabolol, algi Laminaria Saccharina, olejek lawendowy) sprawiają, że skóra jest miękka, nawilżona i odświeżona.

PostaćPłyn, 200 ml
KategoriaKosmetyki
Kup tonik normalizujący ACNE PRO-DERM 

Dodatkowe informacje:

Efekty dla skóry:                                                                            

  • delikatnie ściąga pory                                                               
  • reguluje pracę gruczołów łojowych                                    
  • zmniejsza ilość wydzielanego sebum                                 
  • odświeżenia, tonizuje i nie wysusza skóry

Informacja dla klienta:

Kosmetyk to produkt służący do oczyszczania, pielęgnacji, ochrony i upiększania zewnętrznych części ciała, a więc skóry, włosów, paznokci, warg, zębów, błony śluzowej jamy ustnej, zewnętrznych narządów płciowych w celu utrzymywania ich w czystości, dobrej kondycji, ochrony, nadawaniu zapachu i odpowiedniej pielęgnacji.

 

Zobacz, jak dbamy o jakość

Stosujemy najwyższe normy dotyczące kontroli jakości oraz procedury pozwalające zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa wszystkich naszych produktów.

Czytaj więcej

Przejdź do góry strony