PPFK PROFARM Sp. z o.o.
  • Grafika Krem przeciwzmarszczkowy na noc
  • Grafika Krem przeciwzmarszczkowy na noc

Krem przeciwzmarszczkowy na noc

Głęboko regenerujący krem przeznaczony dla kobiet dojrzałych, oczekujących widocznego nawilżenia, poprawy elastyczności i gładkości skóry. Przeznaczony do stosowania nocą, kiedy skóra ulega naturalnym procesom regeneracyjnym, dzięki czemu lepiej i szybciej wchłaniane są cenne składniki odżywcze. Krem pozwala utrzymać upragniony stan nawilżenia, który jest niezbędny dla skutecznej kuracji przeciwzmarszczkowej. Po aplikacji cera sprawia wrażenie wypoczętej i odświeżonej.

Kosmetyk pozbawiony parabenów, o delikatnym zapachu, idealny do stosowania przed snem. Dociera do głębokich warstw skóry, redukując istniejące bruzdy i zmarszczki. Dzięki obecności czystego oleju arganowego utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia, poprawia elastyczność i regeneruje płaszcz hydrolipidowy naskórka. Cera szybko staje się rozpromieniona i bardziej napięta. 

W składzie kremu znajduje się również naturalny antyoksydant – witamina E, która opóźnia procesy starzeniowe. Kolejny aktywny składnik kremu to Pantenol (prowitamina B5) – świetnie tolerowany przez cerę, wnikający w jej głębokie warstwy, działający zmiękczająco i łagodząco. Regeneruje również barierę lipidową naskórka, chroniącą przed uszkodzeniami.

PostaćKrem, 50 ml
KategoriaKosmetyki
Kup krem przeciwzmarszczkowy na noc 

Dodatkowe informacje:

Krem przeciwzmarszczkowy na noc przynosi efekt już po pierwszym użyciu. Jego działanie opiera się na 5 krokach do widocznie odmłodzonej, promiennej skóry:

  1. Nocna ochrona przed powstawaniem nowych zmarszczek,
  2. Głębokie i skuteczne nawilżenie,
  3. Przyspieszenie naturalnej odbudowy komórek,
  4. Widoczna poprawa napięcia skóry,
  5. Zmniejszenie oznak zmęczenia i starzenia się skóry 

Informacja dla klienta:

Kosmetyk to produkt służący do oczyszczania, pielęgnacji, ochrony i upiększania zewnętrznych części ciała, a więc skóry, włosów, paznokci, warg, zębów, błony śluzowej jamy ustnej, zewnętrznych narządów płciowych w celu utrzymywania ich w czystości, dobrej kondycji, ochrony, nadawaniu zapachu i odpowiedniej pielęgnacji.

 

Zobacz, jak dbamy o jakość

Stosujemy najwyższe normy dotyczące kontroli jakości oraz procedury pozwalające zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa wszystkich naszych produktów.

Czytaj więcej

Przejdź do góry strony