PPFK PROFARM Sp. z o.o.

Pianka oczyszczająca do mycia twarzy ACNE PRO-DERM

Oczyszczająca pianka do mycia twarzy ACNE PRO-DERM dla cery tłustej, mieszanej i trądzikowej.

Skóra trądzikowa potrzebuje specjalnych produktów do jej pielęgnacji i oczyszczania. W oczyszczaniu skóry twarzy nie chodzi o jej odżywienie, czy nawilżenie, a o skuteczne pozbycie się zanieczyszczeń, nadmiaru sebum oraz bakterii bytujących na twarzy. Dopiero dokładnie oczyszczoną skórę możemy traktować preparatami, które będą pomagały nawilżać, regenerować czy przeciwdziałać trądzikowi.

Nasza nowatorska formuła pianki do mycia twarzy ACNE PRO-DERM stworzona została z myślą o cerze trądzikowej, która wymaga szczególnej pielęgnacji. Pianka delikatnie, a zarazem skutecznie oczyszcza skórę z zanieczyszczeń nie podrażniając jej. Dokładnie usuwa toksyny, delikatnie ściąga pory i reguluje pracę gruczołów.    

PostaćPianka, 150 ml
KategoriaKosmetyki
Kup piankę oczyszczającą do mycia twarzy ACNE PRO-DERM 

Dodatkowe informacje:

Efekty dla skóry:                                                                            

  • ściąga pory i reguluje pracę gruczołów łojowych             
  • zmniejsza ilość wydzielonego sebum                                    
  • nie powoduje uczucia ściągania, nie podrażnia, nie wysusza    

Informacja dla klienta:

Kosmetyk to produkt służący do oczyszczania, pielęgnacji, ochrony i upiększania zewnętrznych części ciała, a więc skóry, włosów, paznokci, warg, zębów, błony śluzowej jamy ustnej, zewnętrznych narządów płciowych w celu utrzymywania ich w czystości, dobrej kondycji, ochrony, nadawaniu zapachu i odpowiedniej pielęgnacji.

 

Zobacz, jak dbamy o jakość

Stosujemy najwyższe normy dotyczące kontroli jakości oraz procedury pozwalające zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa wszystkich naszych produktów.

Czytaj więcej

Przejdź do góry strony