PPFK PROFARM Sp. z o.o.

Krem normalizujący na noc ACNE PRO-DERM

Krem do codziennej pielęgnacji twarzy dla cery trądzikowej, tłustej i mieszanej.
Głównym problemem skóry trądzikowej jest nieprawidłowa praca gruczołów łojowych, które dodatkowo zatykane są u ujścia przez złuszczające się komórki naskórka.

Nasza nowatorska formuła kremu na noc ACNE PRO-DERM przeznaczona jest do pielęgnacji skóry mieszanej, tłustej i trądzikowej. Krem delikatnie złuszcza naskórek oraz redukuje wydzielanie sebum. Zmniejsza skłonność do powstawania nowych zmian trądzikowych. W efekcie skóra jest wygładzona i mniej szorstka, a widoczność niedoskonałości jest zmniejszona. Regularne stosowanie kremu ujednolica koloryt skóry oraz widocznie odblokowuje i zmniejsza pory. Efekty widoczne są następnego dnia rano: skóra jest gładsza, odświeżona, a niedoskonałości mniej widoczne.  

PostaćKrem, 50 ml
KategoriaKosmetyki
Kup krem normalizujący na noc ACNE PRO-DERM 

Dodatkowe informacje:

Efekty dla skóry:                                                             

  • delikatnie złuszcza naskórek                                     
  • redukuje wydzielanie sebum                                    
  • zmniejsza niedoskonałości                                         
  • widocznie odblokowuje pory      

Informacja dla klienta:

Kosmetyk to produkt służący do oczyszczania, pielęgnacji, ochrony i upiększania zewnętrznych części ciała, a więc skóry, włosów, paznokci, warg, zębów, błony śluzowej jamy ustnej, zewnętrznych narządów płciowych w celu utrzymywania ich w czystości, dobrej kondycji, ochrony, nadawaniu zapachu i odpowiedniej pielęgnacji.

 

Zobacz, jak dbamy o jakość

Stosujemy najwyższe normy dotyczące kontroli jakości oraz procedury pozwalające zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa wszystkich naszych produktów.

Czytaj więcej

Przejdź do góry strony