PPFK PROFARM Sp. z o.o.

Retivil Duo 100 ml

Retivil Duo — krem koloryzujący dla osób ze zmianami depigmentacyjnymi skóry lub bielactwem — jest innowacyjnym, skutecznym i wygodnym w stosowaniu rozwiązaniem dla osób poszukujących efektu długotrwałego maskowania miejscowych odbarwień skóry.
Wyrównuje koloryt skóry, zmniejsza widoczność obszarów słabiej wybarwionych. Działa nawilżająco, wygładza i zmniejsza szorstkość naskórka. Poprawia ogólną kondycję skóry, działa łagodnie, nie wykazuje działań podrażniających i uczulających nawet u osób ze skórą wrażliwą.
Łatwo się rozprowadza, szybko i dobrze wchłania, nie brudzi ubrań. Ma neutralny zapach. Cechuje się dużą wydajnością. Potwierdzona skuteczność kremu opiera się na unikatowym rozwiązaniu w postaci synergicznego działania składników aktywnych (DHA i erytrulozy oraz glicyny) zawartych w dwóch osobnych emulsjach, które po zaaplikowaniu wnikają w warstwę rogową naskórka i łagodnie zapoczątkowują reakcję koloryzującą.
Skóra uzyskuje naturalny i jednolicie nasycony koloryt, który jest odporny na zmywanie. Efekt utrzymuje się nawet do 7 dni od ostatniej aplikacji. Preparat wpływa ponadto na poprawę ogólnej kondycji skóry za sprawą nawilżających humektantów i emollentów oraz dodatku składników pielęgnujących m.in. masła Shea, witaminy E, prowitaminy B5 oraz kompleksu ceramidów i lipidów naturalnie występujących w skórze.

PostaćKrem, 100 ml (2x50 ml)
KategoriaKosmetyki
Kup krem Retivil Duo 100 ml 

Dodatkowe informacje:

Sposób użycia:

Zaaplikować z obu komór zbliżoną ilość emulsji. Dokładnie zmieszać I rozprowadzić równomiernie po odbarwionych rejonach skóry, pozostawić do wchłonięcia. Nie nanosić jednorazowo zbyt grubej warstwy produktu. Unikać smarowania miejsc wybarwionych prawidłowo. Po zastosowaniu dokładnie umyć dłonie, jeśli plamy bielacze na nich nie występują. Stosować 1-2 razy dziennie na czystą i suchą skórę, do momentu zrównania koloru skóry odbarwionej ze skórą nieodbarwioną, następnie stosować produkt w zależności od potrzeb 2·4 razy w tygodniu, aby zabezpieczyć utrzymanie zrównanego kolorytu.

Informacja dla klienta:

Kosmetyk to produkt służący do oczyszczania, pielęgnacji, ochrony i upiększania zewnętrznych części ciała, a więc skóry, włosów, paznokci, warg, zębów, błony śluzowej jamy ustnej, zewnętrznych narządów płciowych w celu utrzymywania ich w czystości, dobrej kondycji, ochrony, nadawaniu zapachu i odpowiedniej pielęgnacji.

 

Zobacz, jak dbamy o jakość

Stosujemy najwyższe normy dotyczące kontroli jakości oraz procedury pozwalające zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa wszystkich naszych produktów.

Czytaj więcej

Przejdź do góry strony