PPFK PROFARM Sp. z o.o.
Grafika Olej z nasion malin 50 ml

Olej z nasion malin 50 ml

Olej malinowy pozyskiwany jest na drodze tłoczenia na zimno nasion malin Rubus Idaeus, bez rafinacji. Zawarte w oleju kwasy omega-3 i omega-6 oraz naturalne tokoferole korzystnie wpływają na wygląd i kondycję skóry, nadając jej miękkość, gładkość i zdrowy połysk. Olej malinowy nawilża i chroni skórę przed wysuszeniem poprawiając tym samym jej jędrność. Dzięki pobudzaniu produkcji kolagenu oraz elastyny wygładza drobne zmarszczki. Dodatkowo naturalnie wspomaga ochronę przed promieniowaniem słonecznym UVA oraz UVB.

Olej z nasion malin można stosować w formie czystej bezpośrednio na skórę, a także w połączeniu z innymi substancjami, tworząc rozbudowane kosmetyki. Szczególnie często poleca się go w przypadku skóry dojrzałej. Doskonale sprawdzi się w pielęgnacji skóry suchej, tłustej oraz podrażnionej.

PostaćOlej, 50 ml
KategoriaSurowce kosmetyczne
Kup Olej z nasion malin 

Dodatkowe informacje:

Skład: Olej z nasion malin (Rubus Idaeus Seed Oil).

Informacja dla klienta:

Wysokiej jakości surowce kosmetyczne, naturalne i ekologiczne na bazie składników roślinnych, pozbawionych związków chemicznych.

Zobacz, jak dbamy o jakość

Stosujemy najwyższe normy dotyczące kontroli jakości oraz procedury pozwalające zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa wszystkich naszych produktów.

Czytaj więcej

Przejdź do góry strony