PPFK PROFARM Sp. z o.o.
Grafika Olej z marchwi 50ml

Olej z marchwi 50ml

Naturalny olej z nasion marchwi
 
Beta-karoten i witaminy E, B, C, F
 
Olej z marchwi, bogaty w karotenoidy (głównie beta-karoten, odpowiadający za jego pomarańczowe zabarwienie), zawierający w swoim składzie także witaminy E, B, C i F, minerały oraz kwasy tłuszczowe wykazuje wysoką aktywność przeciwutleniającą, przez co zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Beta-karoten, będący prekursorem witaminy A, która przyczynia się do właściwego metabolizmu skóry, poprawia wygląd blizn oraz zmniejsza widoczne oznaki starzenia. Olej z marchwi chroni przed potencjalnymi uszkodzeniami i odwodnieniem wywoływanym przez promieniowanie UV. 
Beta-karoten sam w sobie chroni przed peroksydacją i szorstkością skóry indukowaną przez promienie UV. 
Olej z marchwi, o intensywnie pomarańczowym kolorze, pomaga w pielęgnacji suchej i łuszczącej się skóry. Ponadto jego zabarwienie ułatwia opalanie nadając skórze delikatny koloryt świeżej opalenizny.
PostaćOlej, 50 ml
KategoriaSurowce kosmetyczne
Kup olej z marchwi 

Dodatkowe informacje:

Skład: olej z marchwi.

Informacja dla klienta:

Wysokiej jakości surowce kosmetyczne, naturalne i ekologiczne na bazie składników roślinnych, pozbawionych związków chemicznych.

Zobacz, jak dbamy o jakość

Stosujemy najwyższe normy dotyczące kontroli jakości oraz procedury pozwalające zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa wszystkich naszych produktów.

Czytaj więcej

Przejdź do góry strony