Inhalol

Krople do inhalacji INHALOL to naturalny, skuteczny sposób na oczyszczenie dróg oddechowych oraz odświeżenie pomieszczeń, w których przebywamy. Specjalna, starannie dobrana mieszanka olejków eterycznych szybko załagodzi objawy wielu dolegliwości i poprawi samopoczucie.

Inhalacja to jedna z najpopularniejszych, tradycyjnych metod leczenia, która wywodzi się z medycyny naturalnej. Znana od wieków, nieinwazyjna, będzie doskonałą alternatywą dla tabletek i sprayów do nosa. Dzięki formie wziewnej nie podrażnia układu pokarmowego, co jest istotne dla osób cierpiących na tego typu schorzenia. Do krwioobiegu przedostaje się za pośrednictwem błon śluzowych, dlatego działa szybko i minimalizuje ryzyko wystąpienia efektów ubocznych.
Stosowanie kropli INHALOL zaleca się w celu łagodzenia objawów wielu uciążliwych dolegliwości: przeziębienia, zapalenia oskrzeli, kataru, kaszlu, infekcji gardła, a także kiepskiego samopoczucia, migren i wyczerpania organizmu. Wystarczy dodać kilka kropli do szklanki gorącej wody lub kąpieli, głęboko odetchnąć i poczuć upragnioną ulgę!
Co więcej, INHALOL pozwala na zdezynfekowanie i odświeżenie wdychanego przez nas powietrza. W tym celu wystarczy połączyć kilka kropli preparatu z wodą w rozpylaczu lub użyć do tego specjalnego nawilżacza. Ma to znaczenie zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, kiedy  często przebywamy w ogrzewanych, suchych pokojach, co może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Nawilżanie powietrza za pomocą kropli INHALOL polepsza komfort życia i utrudnia chorobotwórczym bakteriom przedostanie się do dróg oddechowych, dzięki czemu łatwiej uniknąć infekcji w okresie zwiększonej zachorowalności. 
 
Skład:
Pini silvestris aetheroleum 0,1g/g
Thymi aetheroleum 0,1g/g
Menthae piperitae aetheroleum 0,2g/g
Terebinthinae aetheroleum a Pino pinastro 0,6g/g
 
Zastosowanie: 
Preparat stosuje się w nieżytach oskrzeli i górnych dróg oddechowych,a także do dezynfekcji i odświeżania powietrza.
 
Sposób użycia: 
Do inhalacji: do szklanki gorącej wody dodać kilka kropli INHALOLU i głęboko wdychać powstające opary. Inhalację można prowadzić także dodając preparat do gorącej kąpieli. Efekt dezynfekcji i odświeżania powietrza uzyskać można przez rozpylenie wody z dodatkiem kilku kropli INHALOLU za pomocą urządzenia do nawilżania lub stosując rozpylacz.
 
Wskazania: 
Przeziębienia, katar, zapalenie oskrzeli, b­óle gardła, kaszel, chrypka, zaflegmienie, złe samopoczucie, migreny, stany wyczerpania. 
 
Zezwolenie MZiOS nr R/0734
 

WIĘCEJ W TEJ KATEGORII:

Salicylol
Variderm

Przejdź do góry strony